Програма за седмица 2


1

СЪБОТА*


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:00
Планинска разходка до параклиса Св. Никола, Добринище

18:00-19:00
Почивка

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Вечер на “Истината или се осмеляваш”

22:30
Сън

2

НЕДЕЛЯ


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:00
Планинско колоездене

18:00-19:00
Активности по групи: Йога,  Готварство, Плуване, Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Филм и пуканки

22:30
Сън

3

ПОНЕДЕЛНИК


8:15-8:45

Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-17:00
Пейнтбол в планината

17:00-18:00
Почивка

18:00-19:00
Активности по групи: Йога, Готварство, Плуване, Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Ултравиолет парти

22:30
Сън

4

ВТОРНИК


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-17:00
Посещение на уникалната църква в с. Добърско

17:00-18:00
Почивка

18:00-19:00
Активности по групи: Йога, Готварство, Плуване, Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Бой с възглавници

22:30
Сън

5

СРЯДА


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-10:40
Отпътуване за конната база

10:40-12:00
Образователен блок на открито 1

12:00-12:40
Конна езда/Игри

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:40
Конна езда/ Игри

14:40-16:00
Образователен блок 2

16:00-17:00
Игри

17:00-18:00
Връщане от конната база в хотела

18:00-19:00
Почивка

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Филм и пуканки

22:30
Сън

 

6

ЧЕТВЪРТЪК


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2 (тест)

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-17:30
Колоездене в парка

17:30-19:00
Подготовка за Гала – вечер

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Гала вечер: връчване на сертификати

22:30
Сън

7

ПЕТЪК 


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-10:00
Време заедно

10:00-12:40
Занимания по групи: Борд игри, Приготвяне на багаж

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:30
Време за сбогуване

14:30-17:30
Трансфер: Апартхотел Лъки, Банско & Спа – Стадион „Васил Левски“, София


* ЗАБЕЛЕЖКА: Всички новопристигащи деца за 7 дневен престой се движат по програмата за СЕДМИЦА 1, ден СЪБОТА

Back To Top
lk-logo
lk-logo

За да разберете дали Вашето дете е готово за лагер, моля, попълнете теста.