Програма за седмица 2

Ден 8

СЪБОТА*


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 11:00
Образователен блок 1

11:00 – 11:20
Почивка и лека закуска

11:20 – 12:40
Образователен блок 2

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:00
Почивка

14:00 – 18:00
Планинска разходка до параклиса „Св. Никола“, Добринище

18:00 – 19:00
Почивка

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Балонено парти

22:30
Сън

Ден 9

НЕДЕЛЯ


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 11:00
Образователен блок 1

11:00 – 11:20
Почивка и лека закуска

11:20 – 12:40
Образователен блок 2

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:00
Почивка

14:00 – 18:00
Разходка до рибарника в с. Добърско и игри на стадиона; посещение на уникалната църква

18:00 – 19:00
Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Филм и пуканки

22:30
Сън

Ден 10

ПОНЕДЕЛНИК


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 11:00
Образователен блок 1

11:00 – 11:20
Почивка и лека закуска

11:20 – 12:40
Образователен блок 2

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:00
Почивка

14:00 – 17:00
Пейнтбол в планината

17:00 – 18:00
Почивка

18:00 – 19:00
Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Парти „Ултравиолет“

22:30
Сън

Ден 11

ВТОРНИК


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 11:00
Образователен блок 1

11:00 – 11:20
Почивка и лека закуска

11:20 – 12:40
Образователен блок 2

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:00
Почивка

14:00 – 17:00
Посещение на уникалната църква в с. Добърско

17:00 – 18:00
Почивка

18:00 – 19:00
Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Бой с възглавници

22:30
Сън

Ден 12

СРЯДА


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 10:40
Отпътуване за конната база

10:40 – 12:00
Образователен блок на открито 1

12:00 – 12:40
Конна езда/Игри

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:40
Конна езда/Игри

14:40 – 16:00
Образователен блок 2

16:00 – 17:00
Игри

17:00 – 18:00
Връщане от конната база

18:00 – 19:00
Почивка

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Филм и пуканки

22:30
Сън

Ден 13

ЧЕТВЪРТЪК


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 9:40
Време заедно

9:40 – 11:00
Образователен блок 1

11:00 – 11:20
Почивка и лека закуска

11:20 – 12:40
Образователен блок 2 (тест)

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:00
Почивка

14:00 – 17:30
Колоездене в парка

17:30 – 19:00
Подготовка за галавечерта

19:00 – 20:00
Вечеря

20:00 – 20:30
Време заедно

20:30 – 22:30
Галавечер: връчване на сертификати

22:30
Сън

Ден 14

ПЕТЪК 


8:15 – 8:45
Събуждане

8:45 – 9:30
Закуска

9:30 – 10:00
Време заедно

10:00 – 12:40
Занимания по групи: настолни игри, приготвяне на багажа

12:40 – 13:40
Обяд

13:40 – 14:30
Време за сбогуване

14:30 – 17:30
Трансфер: апартхотел Лъки Банско СПА & Релакс ***** – стадион „Васил Левски“, София

*Забележка: Новопристигащите за 7-дневен престой деца следват програмата за ден СЪБОТА от СЕДМИЦА 1