Ден 1 /неделя/
Час Дейност
9:30 – 12:00 Трансфер: София, Национален стадион „Васил Левски“ – апартхотел Лъки Банско СПА & Релакс *****
12:00 – 12:40 Представяне на лагерния екип на децата, запознаване с правилника на лагера и ориентиране в хотела
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 15:00 Настаняване в стаите, раздаване на тениски, шапки и ключ-карти
15:00 – 16:30 Тест за определяне на входното ниво по английски език
16:30 – 17:00 Почивка и подреждане на стаите
17:00 – 19:00 Активности по групи: плуване, изработване на къщички за птици, рисуване на тениски
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:00 Игри за сплотяване
22:30 Сън
Ден 2 /понеделник/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Пейнтбол
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Бинго вечер и игри на карти
22:30 Сън
Ден 3 /вторник/
Час Дейност
8:15 – 08:45 Събуждане
8:45 – 09:30 Закуска
9:30 – 09:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Планински преход
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Пижамено парти
22:30 Сън
Ден 4 /сряда/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 10:40 Отпътуване за конната база
10:40 – 12:00 Образователен блок 1 – на открито
12:00 – 12:40 Конна езда/игри
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:40 Конна езда/игри
14:40 – 16:00 Образователен блок 2 – на открито
16:00 – 17:00 Игри
17:00 – 18:00 Връщане от конната база
18:00 – 19:00 Арт проекти по групи
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Киновечер с фреш и пуканки
22:30 Сън
Ден 5 /четвъртък/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Планински преход
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Пикчъринг и групови игри
22:30 Сън
Ден 6 /петък/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:30 Колоездене в парка
18:30 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Игри и състезания на открито
22:30 Сън
Ден 7* /събота/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 18:30 Целодневна екскурзия
18:30 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Киновечер с пуканки и фреш
22:30 Сън

* Забележка: *Децата със 7-дневен престой следват програмата за ден СЪБОТА от СЕДМИЦА 2.