Ден 8 /неделя/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Преход в планината
18:00 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Вечер на мистериите
22:30 Сън
Ден 9 /понеделник/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Пейнтбол в планината
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Киновечер с фреш и пуканки
22:30 Сън
Ден 10 /вторник/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 17:00 Преход в планината
17:00 – 18:00 Почивка
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Парти „Ултравиолет“
22:30 Сън
Ден 11 /сряда/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 10:40 Отпътуване за конната база
10:40 – 12:00 Образователен блок 1 – на открито
12:00 – 12:40 Конна езда/Игри
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:40 Конна езда/Игри
14:40 – 16:00 Образователен блок 2 – на открито
16:00 – 17:00 Игри
17:00 – 18:00 Връщане от конната база
18:00 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Киновечер с фреш и пуканки
22:30 Сън
Ден 12 /четвъртък/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 17:00 Посещение на уникалната църква в с. Добърско
17:00 – 18:00 Почивка
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, електронни игри
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Бой с възглавници
22:30 Сън
Ден 13 /петък/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2 (изходен тест)
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 17:30 Колоездене в парка
17:30 – 19:00 Подготовка за галавечерта
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Галавечер: връчване на сертификати
22:30 Сън
Ден 14 /събота/
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 10:00 Време заедно
10:00 – 12:40 Занимания по групи: настолни игри, приготвяне на багажа
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:30 Време за сбогуване
14:30 – 17:30 Трансфер: апартхотел Лъки Банско СПА & Релакс ***** – Национален стадион „Васил Левски“, София

* Забележка: Новопристигащи за 7-дневен престой деца следват програмата за ден НЕДЕЛЯ от СЕДМИЦА 1.