Programul pentru săptămâna 1

1-ma zi
oră activitate
9:30 – 12:00 Transfer: Stadion național „Vasil Levski“, Sofia – aprathotel Lucky Bansko SPA&Relax *****
12:00 – 12:40 Prezentarea echipei de tabăra copiilor; cunoașterea regulamentului și orientare în hotel
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 15:00 Cazare la camerele, înmânarea tricouri, șepci și chei-carduri
15:00 – 16:30 Test pentru verificarea nivelului de cunoaștere a limbii engleze
16:30 – 17:00 Odihnă și ordonarea camerelor
17:00 – 19:00 Activități în grupuri: înot, manufacturarea unor căsuțe pentru păsări, desenat tricouri
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:00 Jocuri pentru unirea echipei
22:30 Somn
A 2-a zi
oră activitate
8:15 – 8:45 Trezire
8:45 – 9:30 Mic dejun
9:30 – 9:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00 Modul educațional 1
11:00 – 11:20 Odihnă și gustare ușoară
11:20 – 12:40 Modul educațional 2
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 14:00 Odihnă
14:00 – 18:00 Jocuri pe poiana Banderishkapolyana
18:00 – 19:00 Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Petrecere „Adevărul sau îndrăznești“
22:30 Somn
A 3-a zi
oră activitate
8:15 – 08:45 Trezire
8:45 – 09:30 Mic dejun
9:30 – 09:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00 Modul educațional 1
11:00 – 11:20 Odihnă și gustare ușoară
11:20 – 12:40 Modul educațional 2
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 14:00 Odihnă
14:00 – 18:00 Paintball la munte
18:00 – 19:00 Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Seara de Bingo
22:30 Somn
A 4-a zi
oră activitate
8:15 – 8:45 Trezire
8:45 – 9:30 Mic dejun
9:30 – 9:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00 Modul educațional 1
11:00 – 11:20 Odihnă și gustare ușoară
11:20 – 12:40 Modul educațional 2
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 14:00 Odihnă
14:00 – 18:00 Drumeți la munte până la cascada Yulenskoskok, jocuri la munte
18:00 – 19:00 Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Competiții între echipe în aer liber
22:30 Somn
A 5-a zi
oră activitate
8:15 – 8:45 Trezire
8:45 – 9:30 Mic dejun
9:30 – 9:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 10:40 Plecare spre baza pentru cai
10:40 – 12:00 Modul educațional în aer liber 1
12:00 – 12:40 Călărit / Jocuri
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 14:40 Călărit / Jocuri
14:40 – 16:00 Modul educațional 2
16:00 – 17:00 Jocuri
17:00 – 18:00 Întoarcere de la baza pentru cai
18:00 – 19:00 Proiecte art pe grupuri
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Seara talentelor și tragere la sorți cu premii
22:30 Somn
A 6-a zi
oră activitate
8:15 – 8:45 Trezire
8:45 – 9:30 Mic dejun
9:30 – 9:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00 Modul educațional 1
11:00 – 11:20 Odihnă și gustare ușoară
11:20 – 12:40 Modul educațional 2
12:40 – 13:40 Prânz
13:40 – 14:00 Odihnă
14:00 – 18:30 Călărit în parc
18:30 – 19:00 Odihnă
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Seara de sport – vole, fotbal și turneu de featherball
22:30 Somn
A 7-a zi
oră activitate
8:15 – 8:45 Trezire
8:45 – 9:30 Mic dejun
9:30 – 9:40 Timp petrecut împreuna
9:40 – 18:30 Excursie de o zi 
18:30 – 19:00 Odihnă
19:00 – 20:00 Cină
20:00 – 20:30 Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30 Film și floricele de porumb
22:30 Somn

Notă: Toți copii cu sejur de 7 zile respectă programul pentru ziua de VINERI din SĂPTĂMÂNĂ 2.

обувки за бебе в Bebsoобувки за бебе в Bebso