Programul pentru săptămâna 2

A 8-ta zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00
Modul educațional 1
11:00 – 11:20
Odihnă și o gustare ușoară
11:20 – 12:40
Modul educațional 2
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:00
Odihnă
14:00 – 18:00
Plimbare la munte până la capela ”Sf. Nicolae”, Dobrinishte
18:00 – 19:00
Odihnă
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Petrecere cu baloane
22:30
Somn
A 9-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00
Modul educațional 1
11:00 – 11:20
Odihnă și o gustare ușoară
11:20 – 12:40
Modul educațional 2
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:00
Odihnă
14:00 – 18:00
Plimbare până la ferma piscicola din satul Dobarsko, jocuri la stadion; vizitarea bisericii unice.
18:00 – 19:00
Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Film și floricele de porumb
22:30
Somn
A 10-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00
Modul educațional 1
11:00 – 11:20
Odihnă și o gustare ușoară
11:20 – 12:40
Modul educațional 2
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:00
Odihnă
14:00 – 17:00
Paintball la munte
17:00 – 18:00
Odihnă
18:00 – 19:00
Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Patrecere „Ultravioletă“
22:30
Somn
A 11-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00
Modul educațional 1
11:00 – 11:20
Odihnă și o gustare ușoară
11:20 – 12:40
Modul educațional 2
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:00
Odihnă
14:00 – 17:00
Vizitarea bisericii unice din satul Dobarsko
17:00 – 18:00
Odihnă
18:00 – 19:00
Activități în grupuri: yoga, gătit, înot, jocuri de masă, tae-bo
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Luptă cu perne
22:30
Somn
A 12-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 10:40
Plecare spre baza pentru cai
10:40 – 12:00
Modul educațional în aer liber 1
12:00 – 12:40
Călărit/ jocuri
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:40
Călărit/ jocuri
14:40 – 16:00
Modul educațional 2
16:00 – 17:00
Игри
17:00 – 18:00
Întoarcere de la baza pentru cai
18:00 – 19:00
Odihnă
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Film și floricele din porumb
22:30
Somn
A 13-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 9:40
Timp petrecut împreuna
9:40 – 11:00
Modul educațional 1
11:00 – 11:20
Odihnă și o gustare ușoară
11:20 – 12:40
Modul educațional 2 (test)
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:00
Odihnă
14:00 – 17:30
Ciclism în parc
17:30 – 19:00
Pregătire pentru seara gala
19:00 – 20:00
Cina
20:00 – 20:30
Timp petrecut împreuna
20:30 – 22:30
Seara gala: înmânarea certificatelor
22:30
Somn
A 14-a zi
orăactivitate
8:15 – 8:45
Trezire
8:45 – 9:30
Mic dejun
9:30 – 10:00
Timp petrecut împreuna
10:00 – 12:40
Activități în grupuri: jocuri de masă, pregătirea bagajelor
12:40 – 13:40
Prânz
13:40 – 14:30
Timp de luare rămas bun
14:30 – 17:30
Transfer: aparthotel Lucky Bansko SPA &Relax ***** – Stadion „Vasil Levski“, Sofia

**Notă:  Copii noi sosiți cu sejur de 7 zile respectă programul pentru ziua de SÂMBȚTĂ din SĂPTĂMÂNĂ 1