Програма за седмица 1


[tabby title=“1″]
СЪБОТА


9:30-12:00
Трансфер: Стадион „Васил Левски”, София – Апартхотел Лъки, Банско

12:00-12:40
Представяне на лагерния екип на децата; запознаване с правилника и ориентиране в хотела

12:40-13:40
Обяд

13:40-15:00
Настаняване в стаите, раздаване на тениски, шапки и ключ – карти

15:00-16:30
Тест за проверка на нивото по английски език

16:30-17:00
Почивка и подреждане на стаите

17:00-19:00
Дейности по групи: Плуване; Изработка на къщички за птици; рисуване на тениски

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:00
Игри за сплотяване на екипа

22:30
Сън

[tabby title=“2″]

НЕДЕЛЯ


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:00
Игри на Бъндеришка поляна

18:00-19:00
Активности по групи: Йога, Готварство, Плуване,  Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Лов на съкровища на площадката с фенерчета

22:30
Сън

[tabby title=“3″]

ПОНЕДЕЛНИК


8:15-08:45
Събуждане

8:45-09:30
Закуска

9:30-09:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:00
Пейнтбол в планината

18:00-19:00
Активности по групи: Йога, Готварство, Плуване,  Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Бинго вечер

22:30
Сън

[tabby title=“4″]

ВТОРНИК


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време за едно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователен блок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:00
Планински преход до езеро „Окото“ и Байкушева мура

18:00-19:00
Активности по групи: Йога, Готварство, Плуване, Борд игри, Тае Бо

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Парад на Сезоните

22:30
Сън

[tabby title=“5″]

СРЯДА


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-10:40
Отпътуване за конната база

10:40-12:00
Образователен блок на открито 1

12:00-12:40
Конна езда/Игри

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:40
Конна езда/ Игри

14:40-16:00
Образователен блок 2

16:00-17:00
Игри

17:00-18:00
Връщане от конната база в хотела

18:00-19:00
Арт – проекти по групи

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Вечер на талантите и теглене на томбола с награди

22:30
Сън

[tabby title=“6″]

ЧЕТВЪРТЪК


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-11:00
Образователен блок 1

11:00-11:20
Почивка и лека закуска

11:20-12:40
Образователенблок 2

12:40-13:40
Обяд

13:40-14:00
Почивка

14:00-18:30
Колоездене в парка

18:30-19:00
Почивка

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Бал с костюми

22:30
Сън

[tabby title=“7″]

ПЕТЪК 


8:15-8:45
Събуждане

8:45-9:30
Закуска

9:30-9:40
Време заедно

9:40-17:30
Целодневна екскурзия до Рилския манастир

17:30-19:00
Почивка

19:00-20:00
Вечеря

20:00-20:30
Време заедно

20:30-22:30
Филм и пуканки

22:30
Сън

[tabbyending]

* ЗАБЕЛЕЖКА: Всички деца, които са със 7 дневен престой, се движат по програмата за ден ПЕТЪК на СЕДМИЦА 2