Програма за седмица 1

Ден 1
Час Дейност
9:30 – 12:00 Трансфер: Национален стадион „Васил Левски“, София – апартхотел Лъки Банско СПА & Релакс *****
12:00 – 12:40 Представяне на лагерния екип на децата; запознаване с правилника и ориентиране в хотела
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 15:00 Настаняване в стаите, раздаване на тениски, шапки и ключ-карти
15:00 – 16:30 Тест за проверка на нивото по английски език
16:30 – 17:00 Почивка и подреждане на стаите
17:00 – 19:00 Дейности по групи: плуване, изработка на къщички за птици, рисуване на тениски
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:00 Игри за сплотяване на екипа
22:30 Сън
Ден 2
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Игри на Бъндеришка поляна
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Парти „Истината или се осмеляваш“
22:30 Сън
Ден 3
Час Дейност
8:15 – 08:45 Събуждане
8:45 – 09:30 Закуска
9:30 – 09:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Пейнтбол в планината
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Бинго вечер
22:30 Сън
Ден 4
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:00 Планински преход до водопад Юленски скок, игри в планината
18:00 – 19:00 Активности по групи: йога, готварство, плуване, настолни игри, тае-бо
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Отборни състезания на открито
22:30 Сън
Ден 5
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 10:40 Отпътуване за конната база
10:40 – 12:00 Образователен блок на открито 1
12:00 – 12:40 Конна езда/Игри
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:40 Конна езда/Игри
14:40 – 16:00 Образователен блок 2
16:00 – 17:00 Игри
17:00 – 18:00 Връщане от конната база
18:00 – 19:00 Арт проекти по групи
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Вечер на талантите и теглене на томбола с награди
22:30 Сън
Ден 6
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 11:00 Образователен блок 1
11:00 – 11:20 Почивка и лека закуска
11:20 – 12:40 Образователен блок 2
12:40 – 13:40 Обяд
13:40 – 14:00 Почивка
14:00 – 18:30 Колоездене в парка
18:30 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Спортна вечер – волейбол, футбол и турнир по федербал
22:30 Сън
Ден 7
Час Дейност
8:15 – 8:45 Събуждане
8:45 – 9:30 Закуска
9:30 – 9:40 Време заедно
9:40 – 18:30 Целодневна екскурзия
18:30 – 19:00 Почивка
19:00 – 20:00 Вечеря
20:00 – 20:30 Време заедно
20:30 – 22:30 Филм и пуканки
22:30 Сън

Забележка: Всички деца, които са със 7-дневен престой, следват програмата за ден СЪБОТА от СЕДМИЦА 2

обувки за бебе в Bebsoобувки за бебе в Bebso